2 dni pracy? Smartfon z baterią powyżej 6000 mah

Udostępnij

Smartfon obecnie pełni rolę telefonu, aparatu czy choćby konsoli do gier. Oglądamy na nim filmy, korzystamy z wymagających aplikacji i prowadzimy video rozmowy. Nic więc dziwnego, że czasem zaskoczy nas powiadomienie mówiące, że telefon za chwile się wyłączy. Aby uniknąć tego typu sytuacji, warto zdecydować się na smartfon z baterią, która ma około lub powyżej 6000 mAh.

Przygotowaliśmy krótkie zestawienie, dzięki któremu będziesz mógł porównać smartfony o dużej sile baterii i sprawdzić, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Huawei Mate 8 - to jeszcze nie smartfon z baterią powyżej 6000 mAh, ale jest coraz bliżej

Jeśli szukasz telefonu, który pozwoli Ci na intensywną pracę bez obawy, że smartfon zaraz się rozładuje, to doskonałym kandydatem jest tutaj Huawei Mate 8. To telefon, który bardzo szybko stał się popularny wśród wielu użytkowników. Przede wszystkim potężny akumulator 4000 mAh sprawia, że czas pracy na jednym ładowaniu jest zdecydowanie dłuższy. Dodatkowo 32 GB pamięci wewnętrznej, 3 GB RAM i procesor Kirin 950 pozwalają na płynne przechodzenie między aplikacjami. Wisienką na torcie jest funkcja szybkiego ładowania, dzięki której - nawet jeżeli Twój telefon się wyłączy - ponowne naładowanie będzie zajmować dużo mniej czasu.

Polski smartfon? Kruger&Matz Live 3+!

Nie wszystkim znane są smartfony Kruger&Matz, a okazuje się, że to bardzo dobre telefony w przystępnej cenie. Model ten odpowie wszystkim tym, którzy zwracają uwagę na wydajność urządzenia. Może to nie jest smartfon z baterią powyżej 6000 mAh, ale 3050, też daje radę. Dodatkowo procesor Qualcomm Snapdragon 615, 2 GB RAM i 16 GB pamięci wbudowanej sprawiają, że działa płynnie i nie ma większych problemów, żeby przechodzić pomiędzy aplikacjami. Prosty, elegancki design z pewnością przyciągnie wszystkich miłośników minimalistycznych rozwiązań. Jak na cenę, w której jest dostępny ten telefon, to jego możliwości wypadają całkiem dobrze. Bardzo przejrzysty i czytelny interfejs sprawia, że korzystanie ze smartfona to czysta przyjemność.

Moto X Force - do zadań specjalnych

Smartfon Moto X Force przede wszystkim jest kojarzony z trwałością. Testy pokazują, że nie straszny jest mu kontakt z chodnikiem - aluminiowe ramki chronią wyświetlacz przed rozbiciem. Wytrzymałość jednak nie jest tu tylko kojarzona z obudową, Moto X Force z powodzeniem goni smartfony z baterią powyżej 6000 mAh. Akumulator o mocy 3700 mAh pozwala na swobodne korzystanie z telefonu bez obawy, że zaraz się rozładuje. Dodatkowo bryła telefonu bardzo dobrze leży w dłoni, co znacznie zwiększa komfort użytkowania. Z pewnością to doskonała opcja dla osób, które stawiają przede wszystkim na wydajność w smartfonie.

Asus Zenfone Max - mocny i wydajny smartfon

Przede wszystkim w tym modelu postawiono na czas pracy baterii. Jest to telefon skierowany dla świadomych użytkowników, którzy wiedzą czego chcą od smartfona i ile na niego mogą wydać. To na co należy zwrócić uwagę to przede wszystkim akumulator o mocy 4000 mAh, dzięki czemu nawet intensywne korzystanie z smartfonu nie skończy się szybkim rozładowaniem. Pamięć wewnętrzna 4 GB RAM i 32 GB, a także procesor Qualcomm Snapdragon 632, zapewniają płynne przechodzenie między aplikacjami.

Obecnie bardzo intensywnie korzystamy z naszych smartfonów, dlatego prym wiodą modele z mocnym akumulatorem. Dzięki tym telefonom możesz bez obawy oglądać swoje ulubione seriale, grać w gry i korzystać z wymagających aplikacji. 

Zobacz ranking

Komentarze (0)

Zostaw komentarz