Czy tak będzie wyglądał iPhone SE2?

Udostępnij

iPhone 5S i 5S są nadal uważane za najpopularniejsze modele smartfonów. W 2016 roku pojawił się iPhone SE, który wyglądał dokładnie tak samo jak "piątka". Dzięki temu zyskał wielu fanów. Nadchodzący iPhone SE 2 został ujawniony przez świeże informacje w Internecie.

iPhone SE 2 = iPhone SE + iPhone X

Wiele wskazówek wskazuje na to równanie, jeśli chodzi o wygląd następnego smartfona. Wymiary iPhone'a SE nie zmienią się, choć może on być nieco mniejszy (!). Ramka wokół telefonu prawdopodobnie nie będzie szklana, a aluminiowe plecki. Będzie też bardzo podobny układ po bokach przycisków funkcyjnych - pisz, maluj, tak jak u poprzednika.
Z drugiej strony ekran zostanie rozciągnięty na cały przedni panel. Zniknie przycisk Home Button, a pojawi się słynne wcięcie u góry. To nawiązanie do rozwiązań zastosowanych w iPhone X.
Telefon prawdopodobnie będzie wizualnym połączeniem obu modeli.

iPhone SE 2018 z FaceID?

Jeśli telefon rzeczywiście ma ekran na całym przednim panelu i niewielkie wcięcie, to jest to mocna wskazówka, że funkcjonalność będzie dostępna w nowym SE. Wcięcie w SE 2 będzie bardzo małe, więc nie wiemy, czy elementy składające się na Face ID zmieszczą się na tak małej powierzchni. Jest to problem, ponieważ bez Touch ID i Face ID, jak użytkownicy mieliby odblokowywać swoje telefony?

Pojawiają się kolejne informacje, często sprzeczne ze sobą. Minie jeszcze trochę czasu, zanim Apple ogłosi nowego iPhone'a SE 2. Kiedy będzie on dostępny? Trudno przewidzieć, ale prawdopodobne jest, że zostanie wydany podczas WWDC 2018. Jeśli rendery są prawdziwe i nowy iPhone SE 2018 pojawi się na rynku w podobnej cenie jak jego poprzednik, to prawdopodobnie będzie dużym hitem sprzedażowym.

O iPhone SE 2 pisaliśmy już tutaj i tutaj.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz