Jak zapewnić Apple dobrą ochronę?

Udostępnij

Wiemy, że chcesz, aby Twój iPhone służył Ci każdego dnia Twojego życia. Musisz dbać o swojego iPhone'a, aby zapewnić mu dobrą kondycję. Unikniesz wielu awarii, zaopatrując go w odpowiednie akcesoria.

Chroń obudowę i wyświetlacz

Uszkodzenia mechaniczne to częsty problem posiadaczy iPhone'ów, jak i wszystkich innych smartfonów. Zabezpiecz się przed nimi. Przed zakupem Apple najlepiej zaopatrzyć się w etui do niego. Jest to bardzo niedrogi zakup, który ochroni Twój telefon przed ostrymi przedmiotami. Ochroni Cię również przed szkodliwymi skutkami upadków.

Do naszego serwisu często zgłaszają się osoby z pękniętą tylną szybą w swoich Apple. Etui to najlepszy sposób na ochronę iPhone'a przed tym defektem. Nie musisz go zbroić, chyba że używasz swojego iPhone'a w wyjątkowo trudnych warunkach. Ważne jest, aby posiadało solidne elementy, które zamortyzują Apple przed wypadnięciem z ręki i uderzeniem o ziemię. Powinieneś wybrać produkt, który odpowiada Twoim preferencjom wizualnym. Nie powinno to być problemem, ponieważ w dzisiejszych czasach dostępnych jest wiele akcesoriów. Na pewno znajdziesz odpowiednie akcesorium dla siebie. Etui nie tylko chroni Twoje urządzenie, ale również je wyróżnia.

Ochrona boków i tylnego szkła telefonu Apple jest ważna, jeśli Ci na nim zależy. Aby chronić wyświetlacz i przednie szkło Twojego urządzenia, możesz również uzyskać szkło hartowane. Ważne jest, aby uzyskać szkło z oceną 9H. To szkło ma najlepszą odporność na uderzenia i zarysowania. Możesz wkrótce zdać sobie sprawę, że zarysowanie telefonu jest możliwe, nawet jeśli zrezygnujesz z jego przyklejenia. Może się to zdarzyć, gdy na przykład przypadkowo upuścisz klucze w torbie, w której jest już twoje Apple.

Twoja bateria będzie działać dłużej

Bateria to kolejny czynnik, który może znacząco wpłynąć na czas użytkowania telefonu, a konkretnie na jej zużycie. Powinna być ona cały czas przechowywana w temperaturze pokojowej. Należy być ostrożnym w kwestii ogrzewania Apple. Najlepiej nie zostawiać telefonu w gorącym samochodzie, gdyż może to spowodować uszkodzenie baterii. Należy również wyłączyć zbędne aplikacje, które drenują baterię, gdy z nich nie korzystamy.

Kolejną zasadą jest ładowanie urządzenia zanim wskaźnik baterii pokaże 50%. Chociaż może Ci się to wydawać dziwne, wykazano, że baterie litowo-jonowe (które są dostępne w Twoim Apple) działają dłużej, jeśli są ładowane zanim stracą więcej energii niż pięćdziesiąt procent. Oznacza to, że Twój telefon może być ładowany, gdy tylko masz czas. Będzie wdzięczny.

Dbaj o bezpieczeństwo swojego iPhone'a

Twój Apple to skarb, który bardzo ułatwi Ci życie. Za wszelką cenę dbaj o jego bezpieczeństwo. Najlepiej nie upuszczać go przypadkowo z wysokiego miejsca. Nie należy go przechowywać w bezpośrednim świetle słonecznym. Twój iPhone nie powinien być pozostawiony w bezpośrednim świetle słonecznym, pomimo ochronnego etui.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz