Kilka nowych doniesień na temat iPhone'a 11

Udostępnij

Szybko zbliża się premiera nowych iPhone'ów. Według doniesień, premiera nowego iPhone'a od Apple może zostać ogłoszona już 10 września. Internet eksploduje informacjami o nowych urządzeniach. Zawsze jest to intensywny czas. Tym razem w sieci pojawiły się doniesienia od podwykonawców Apple.

iPhone 11

Informacje uzyskano od pracownika firmy Foxconn. Foxconn zajmuje się produkcją iPhone'ów dla Apple. Swoje doniesienia przekazał on redaktorom Zhihu, gdzie podzielił się kilkoma szczegółami dotyczącymi nadchodzących iPhone'ów.

  • Będą to albo zupełnie nowe kolory iPhone'ów, albo jeden model - będzie to ciemna szałwia. O tej informacji wcześniej informował Macotakara.
  • Tylna obudowa iPhone'a zostanie wkrótce pozbawiona napisu "iPhone".
  • Matowe wykończenie zostanie zastosowane na szklanych tylnych obudowach nowych iPhone'ów. Informację na ten temat podał wcześniej Ming-Chi Kuo.
  • Ekran iPhone'a będzie nieco cieńszy ze względu na to, że Apple nie będzie już oferował 3D Touch w nowych modelach.
    Port Lightning zostanie zachowany i nie zostanie zmieniony przez USB-C.
  • Urządzenie będzie miało 3 kamery z tyłu.
  • Nowe iPhone'y będą miały przód jak iPhony, więc nie będzie znaczących zmian.

Specyfikacja iPhone'a 11.

Nasze źródło podało również kilka dodatkowych informacji na temat nadchodzącego iPhone'a 11s
Nowy iPhone X Max będzie wyposażony w baterię o pojemności 3969 mAh

Pamięć wewnętrzna iPhone'a Xr będzie miała taki sam rozmiar jak w zeszłym roku. Będzie dostępny w wersjach 64 GB lub 128 GB. Wersje 64 GB, 256 GB i 512 GB będą dostępne dla następców iPhone'a Xs Max.

Te rewelacje nie są pozbawione ryzyka. Należy zachować ostrożność i pamiętać, że informator jest anonimowy, co utrudnia weryfikację. Jednak te doniesienia są jedynie potwierdzeniem innych, które pojawiły się już wcześniej. Może być w nich trochę prawdy.

Prezentacja iPhone'ów na ten rok ma odbyć się 10 września. Sprzedaż rozpocznie się 20 września. W Polsce najprawdopodobniej wystartują już 27 września.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz