Czy w iPhone SE 2 pojawią się dwie wersje?

Udostępnij

Od wielu lat w mediach pojawiają się informacje o możliwej premierze iPhone 2 SE. Czasami wiadomości cichną, gdy informacje nabierają mocy. Obecnie internet zalewają kolejne informacje na temat wyczekiwanego modelu. Według plotek, Apple może pracować nad dwoma modelami iPhone'a SE 2.

iPhone SE 2

iPhone SE 2 to następca bardzo oczekiwanego budżetowego modelu iPhone'a. Inne źródła sugerują, że może on nosić nazwę iPhone 9. Jednak trudno byłoby w to uwierzyć, ponieważ znacznie zaburzyłoby to logikę nazewnictwa.

Według plotek, urządzenie będzie podobne do iPhone'a 8 pod względem wyglądu i kwestii technicznych. Podzespoły wewnątrz urządzenia mają być porównywalne z tymi w iPhone 11. Wiemy też coś o technologii ekranu - prawdopodobnie zostanie wykonany w technologii LCD.
Źródło najnowszych rewelacji jest bezpośrednio związane z producentem chipów sterujących ekranami LCD. Firma ta jest tajwańska i do informacji dotarł Digitimes. Gigant z Cupertino wydał zlecenie tej korporacji, aby ta rozpoczęła produkcję podzespołów dla dwóch nowych modeli iPhone'a, które będą wyposażone w ekrany LCD. Według źródeł, drugi model będzie miał przekątną 5,5 lub 6,9 cala.

Według sieci wspomniane telefony trafią do sprzedaży w drugiej połowie 2020 roku lub na początku przyszłego roku.

Takie doniesienia medialne pokrywają się ściśle ze słowami Ming-Chi Kuo (analityka, który informował o możliwej premierze iPhone'a SE 2 Plus) Budżetowe urządzenie miałoby być całkowicie pozbawione ozdób i wyposażone w wyświetlacz typu edge-to-edge. Jak już wspomnieliśmy, miałby on mieć rozmiar od 5,5 do 6,9 cala. Według informatorów, możemy spodziewać się jego premiery na początku 2021 roku.

Raport wskazuje również, że model ten nie będzie wyposażony w technologię Face ID. Możemy jednak spodziewać się powrotu staromodnego Touch ID, które będzie znajdowało się z boku przycisku włączania/wyłączania urządzenia.

Rok 2020 zapowiada się pracowicie dla Apple. Krążą plotki, że Apple pracuje nad czterema modelami iPhone'a 12.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz